Art Zbyt

Art Zbyt

Bądź na bieżąco:
//

Bądź na bieżąco:
//
Art Zbyt Art Zbyt Art Zbyt Art Zbyt Art Zbyt

Aktualności 2024

01/07/2024

Wakacyjna promocja paliwowa w MOL Move!

W wakacje zasługujesz nie tylko na piękną pogodę! ☀️ Aż do 31 sierpnia, tankując na stacjach MOL i LOTOS, zyskujesz superrabaty – nawet 40 groszy na litrze! 🤩

Na start każdy użytkownik aplikacji MOL Move 📱 otrzyma następujące kupony rabatowe: 15 gr/l na paliwa podstawowe (EVO 95, EVO Diesel), 15 gr/l na LPG oraz 40 gr/l na paliwo premium (EVO 98 Plus, EVO Diesel Plus). Przy kolejnym tankowaniu w aplikacji pojawi się kupon na następne tankowanie – maksymalnie można otrzymać aż 5 kuponów na poszczególne paliwa!

⛽ Jeżeli zatankujesz paliwo, wykorzystując kupon rabatowy 15 gr/l na paliwa EVO 95 i EVO Diesel, to po dokonanej transakcji w aplikacji pojawi się nowy kupon 20 gr/l na następne tankowanie – kolejne kupony będą z rabatem wyższym o 5 gr/l aż do otrzymania rabatu 35 gr/l.

⛽ Jeżeli zatankujesz paliwo, wykorzystując kupon 40 gr/l na paliwo premium, to po dokonanej transakcji w aplikacji pojawi się nowy kupon 40 gr/l na następne tankowanie – i tak aż do wykorzystania łącznie 5 kuponów na paliwo premium.

⛽ Jeżeli zatankujesz paliwo, wykorzystując kupon 15 gr/l na LPG, to po dokonanej transakcji w aplikacji pojawi się nowy kupon 15 gr/l – i tak aż do wykorzystania łącznie 5 kuponów na LPG.

Nie bierz urlopu od superrabatów 💪 Przyjeżdżaj, tankuj ⛽ i zyskuj rabaty przez całe wakacje!

Promocja trwa od 28.06 do 31.08.2024. Najniższa cena w sieci stacji MOL Polska w okresie 30 dni przed wprowadzeniem promocji wynosiła: EVO Diesel – 5,89 zł/litr; EVO 95 – 5,98 zł/litr; LPG – 2,34 zł/litr; EVO Diesel Plus – 6,09 zł/litr; EVO 98 Plus – 6,59 zł/litr. Z uwagi na specyfikację rynkową kształtowania się cen paliw powyższe ceny nie są reprezentatywne dla każdej z objętych promocją stacji paliw. Przyznany rabat kwotowy naliczany jest od ceny obowiązującej na wybranej przez klienta stacji paliw w dniu tankowania.